English (United Kingdom)Slovenčina (Slovenská republika)

Diamonds

Diamonds, available to anyone and wherever

DIAMONDS


Vitajte na Airport-Bratislava.sk

Vitajte na staronovej stránke letiska Bratislava.

Vzhľadom k Vašim ohlasom sme sa vrátili k pôvodnému vzhľadu stránky. Dúfame, že nám zostanete verní. 

Odporúčame Vám prečítať si Často kladené otázky pred ďalším pokračovaním v návšteve.

Táto stránka má za cieľ poskytovať dôležité informácie o civilnom letectve, cestovaní lietadlom a súvisiacich noviniek z cestovného ruchu na Slovensku a v Európe. Prevažná väčšina informácií, ktoré tu nájdete je reálna a aktuálna. Právo na zmenu vyhradené.

Prajeme Vám príjemný let!


Follow BTS_airport on Facebook


Follow BTS_airport on Twitter


 
Straty a nálezy na letisku

Občas sa stáva, že si človek nedopatrením zabudne suvenír alebo iné predmety na letisku alebo na palube lietadla. V prípade, že sa vám udiala takáto nemilá skutočnosť, máme pre vás dobrú správu. Predmety nájdené v priestoroch letiska M. R. Štefánika sa uchovávajú na reklamačnom oddelení letiska minimálne 1 rok. Dané predmety si môžete po preukázaní sa dokladom totožnosti a presnom opise predmetu vyzdvihnúť. Zabudnuté predmety nájdené na palube lietadla takisto smerujú na reklamačné oddelenie, kde sa o ne môžete prihlásiť do pol roka. Po uplynutí tejto doby sú predmety odovzdané dopravcovi. Na záver uvádzame dôležité kontakty, kde sa môžete informovať na vaše stratené predmety: 02/ 3303 3389.

 
7. najlepšie letisko východnej Európy

Letisko M. R. Štefánika bolo ohodnotené podľa výsledkov ankety Skytrax The World Airport Awards 2016 ako 7. najlepšie letisko vo východnej Európe. V minulom roku dosiahlo 8. miesto tohto prestížneho rebríčka. Prieskum sa zameriava na hodnotenie spokojnosti zákazníkov letísk v 39 oblastiach, akými sú služby, prílety, nákupné možnosti, bezpečnosť a pasová kontrola a iné.

 
Odstávka letovej dráhy

Od 4. apríla 2017 až do 18. mája 2017 bude z dôvodu pravidelnej údržby odstavená hlavná vzletová a príletová dráha 13 - 31. Vzhľadom na to sa bude využívať len dráha 04 - 22 so vzletom nad oblasťami Bratislava - Ružinov, Bratislava - Vrakuňa, Bratislava - Podunajské Biskupice a tiež obec Ivanka pri Dunaji.

 

Reklama

Parking ad
Prevádzkované na Joomla! Supported by: and