English (United Kingdom)Slovenčina (Slovenská republika)

Kurzový lístok

Prepočítať 

na

  

Služby cestujúcim

Čakáte na nadväzujúci let a cítite sa unavení? Nudíte sa? Potrebujete zameniť peniaze alebo získať hotovosť? Radi by ste dostali informácie o poskytovaných službách? Prosím čítajte ďalej...


Informácie

Informácie o letoch a letiskových službách sú poskytované našim informačným pultom, nachádzajúcim sa na 1. poschodí odletového Terminálu A.

Stánok Bratislavského informačného a kultúrneho centra Vám zdarma poskytne informácie o Bratislave, hlavnom meste Slovenskej republiky. Stánok je umiestnený na prízemí príletového terminálu B vo verejnej zóne.


Poštové a bankové služby

Poštové, bankové a zmenárenské služby sú súčasťou služieb, poskytovaných našim cestujúcim. Pošta sa nachádza v spojovacom koridore medzi Terminálom A a Terminálom B. Zmenárne sú umiestnené v oboch príletových Termináloch B a C. Takisto môžete využiť bankomaty, umiestnené v termináloch A a B, vnútri budovy a taktiež vonku. Verejné telefónne automaty (na mince a telefónne karty) sa nachádzajú na prízemí verejnej zóny a na 1. poschodí v tranzitnej zóne v príletovom Terminále B a odletovom Terminále A.


Straty a nálezy

V prípade straty alebo poškodenia batožiny po prílete prosím kontaktujte Oddelenie strát a nálezov, nachádzajúce sa v príletových Termináloch B a C.

Asistenčné služby

Letiskový personál poskytuje zdravotne postihnutým osobám nevyhnutnú pomoc počnúc kontaktným miestom až po nástup do lietadla. Prosím adresujte Vašu žiadosť o pomoc prostredníctvom telefónu, umiestneného v prízemí odletového Terminálu A. Airport Bratislava je bezbariérové a pre handicapovaných cestujúcich sú k dispozícii invalidné vozíky.

 


Prevádzkované na Joomla! Supported by: and